Logo

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej

dr hab. Andrzej Czamara

specjalista w dziedzinie fizjoterapii

Kontakt

Alt text

50-038 Wrocław
ul. T. Kościuszki 4
tel. / fax: 71 342 84 67
kom: 662 566 851
kom: 602 695 306
mail: andrzej@czamara-centrum.pl
rejestracja@czamara-centrum.pl

>> Rejestracja <<

Alt textWażne! COVID-19

Regulamin

Cennik usług

O Centrum

Staw barkowy

Staw kolanowy

Staw skokowy

Staw biodrowy

Rehabilitacja sportowa

Ochrona danych

Informacja o Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu

Informujemy, że z dniem 26.11.2018 r. został utworzony podmiot leczniczy: Andrzej Czamara Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej wpisany do księgi rejestrowej pod numerem: 000000203996
ul. Kościuszki 4/2
50-038 Wrocław
NIP: 8981037193
REGON: 931137882

W ramach podmiotu został wydzielony zakład leczniczy: Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej,któremu został nadany nr REGON: 93113788200057

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu powstało z myślą o wymagających Pacjentach, oczekujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze. Świadczymy usługi z zakresu fizjoterapii w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, mając na uwadze złożoność procesu rehabilitacji oraz potrzebę jego indywidualizacji. Wykonujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, masażu, fizykoterapii, terapii manualnej i metod specjalnych.
Założyciel Centrum – dr hab. Andrzej Czamara – jest specjalistą w dziedzinie fizjoterapii, posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentem. Prowadził fizjoterapię kilku tysięcy pacjentów ze schorzeniami i obrażeniami narządu ruchu, wśród których znalazło się wielu znanych sportowców. Ponadto jest głównym autorem lub współautorem ponad 60 publikacji z obszaru fizjoterapii klinicznej i traumatologii sportowej, z czego 17 zostało opublikowanych w najbardziej renomowanych międzynarodowych czasopismach, znajdujących się na tzw. liście filadelfijskiej. Wystąpienia na konferencjach, wyróżnienia i nagrody oraz dotychczasowe publikacje i ich cytowania świadczą o uznaniu Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych środowiskach zawodowych i naukowych.
W pracy z Pacjentem kierujemy się przede wszystkim zasadami tzw. Evidence Based Medicine – stawiamy na precyzyjne i rozsądne wykorzystywanie najlepszych dostępnych dowodów naukowych, dotyczących przede wszystkim bezpieczeństwa zastosowanego postępowania fizjoterapeutycznego, jego efektywności a także skuteczności. Jedną z cech charakterystycznych Centrum jest wspomaganie oceny klinicznej Pacjentów, opierającej się na testach klinicznych czy testach funkcjonalnych, zaawansowanymi i wysoce obiektywnymi pomiarami biomechanicznymi.
Korzystanie z najlepszej dostępnej wiedzy pochodzącej z systematycznych badań naukowych pociąga za sobą świadczenie specjalistycznych usług fizjoterapeutycznych przez wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w zgodzie z możliwie najwyższymi, dostępnymi w danej chwili standardami.